Jdi na obsah Jdi na menu
 


TIPY a AKCE!

Vítejte opět 11.5.2020 u nás v kadeřnictví po uzavření kvůli koronaviru!

Těšíme se na Vás ! Moc jste nám chyběly a těšíme se na nové střihy i barvičky, to se zas na Vás vyřádíme. A i muži budou mít hezky přerostlé střihy. Chceme Vás ujistit že, Vaše zdraví je pro nás prioritou a máme pro Vás připravené jednorázové ručníky, jednorázové pláštěnky, ubrousky, rukavice i roušky pro zapomnětlivce, plno dezinfekce a antibakteriálního mýdla. Také horské sluníčko s UVC lampou, co dezinfikuje pro dezinfekci vzduchu, ploch a zařízení. Takže s námi se můžete cítit v bezpečí. Hurá a jdeme na to stříhání a barveníčko !!!!

 

 

 

 

 

Příspěvky

Vítejte zpět u nás 11.května 2020

21. 5. 2018

Už jsme tady zpět a všechny Vás srdečně zveme k nám do kadeřnictví.

Pracujeme pomaleji po nucené koronavirové pauze, ale o to s větší chutí! Dbáme na dodržování všech bezpečnostních pokynu hygieniků, protože Vaše zdraví je pro nás prioritou. Rána a dopoledne jsou z kraje týdne volnější. Doporučené intervaly mezi stříháním jsou 4 týdny, u barvení také 4 týdny max.5, u melírů 6 týdnů až 3 měsíce. Je-li interval delší spotřeba materiálu roste, i práce je náročnější a tak roste i cena. Barva se vymývá, ztrácí lesk, vlasy mají nehezký odlesk jsou - li intervaly delší než 1 měsíc, proto všichni výrobci doporučují pravidelné dobarvování po 4 týdnech.

A nezapomeňte na kvalitní kondicionéry, masky a kúry během jara, léta i podzimu. Vylepší stav vlasů, chrání je a prodlouží lesk a jejich zdraví.

Prosím podpořte nás zakoupením kadeřnických přípravků u nás ( šampony, kondicionéry, tužidla, laky, gely...), museli jsme mít zavřeno 2 měsíce a i teď obsloužíme méně lidí než dříve a tak je toto období pro nás náročné.

Děkujeme Vám všem, co jste na nás mysleli a co se k nám vracíte. Moc si toho vážíme. Karin a Editka. 

 

 

Dárkové poukázky

12. 12. 2010

 

DÁRKOVÉ POUKÁZKY - možnost zakoupení dárkových poukázek s různou dohodnutou cenou, která nemusí být zobrazena . Např. plesový účes na maturitu (v ceně 1000 Kč) nebo střih, barvení a úprava (v ceně 1800 Kč), střih a úprava ( v ceně 750 Kč), proměna bez líčení (2500-3000 Kč/ 2-3 hod času), proměna s líčením ( 3500-5000Kč, 3,5-5 hod času)...

VÝHODNÉ CENY A SLEVY NA PŘÍPRAVKY L´ORÉAL. DÁRKOVÉ BALÍČKY !!!

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 41251
Měsíc: 767
Den: 17